Polish Classic – Mistrzostwa Mistrzów

Drogie Golfistki, Drodzy Golfiści!

Zapraszamy do udziału w nowym cyklu turnieju POLISH CLASSIC, który rusza w 2020 roku. Pragniemy stworzyć możliwość by Mistrzowie Klubów, Miast czy Regionów mogli zmierzyć się ze swoimi odpowiednikami z całej Polski i wyłonić Mistrza Mistrzów w jednym turnieju na neutralnym polu golfowym za granicą.

Organizatorem jest SPACE Events (twórca SPACE OPEN i 8 CARS Invitational by Volvo Euroservice).

W turniejach mogą startować golfiści powyżej 19 roku życia z HCP 32,0 lub niższym.

POLISH CLASSIC to 10 jednodniowych turniejów eliminacyjnych + finał. W turniejach eliminacyjnych uczestniczyć może maksymalnie 100 golfistów i zostanie rozegrany na polach golfowych w całej Polsce.

Pierwsze 80 osób z każdego turnieju eliminacyjnego, które się zarejestrują i dokonają opłaty wpisowej otrzymają koszulkę turniejową CALLAWAY sygnowaną POLISH CLASSIC. Zwycięzcy turnieju eliminacyjnego w każdej z kategorii (4 kobiety i 4 mężczyzn) otrzymają kwalifikację do turnieju finałowego. W finale będą rywalizować indywidualnie w swojej kategorii oraz drużynowo tworząc zespół z osobami, które otrzymały kwalifikację z tego samego turnieju. Finał zostanie rozegrany na neutralnym polu golfowym za granicą i uczestniczyć będzie w nim 80 osób.

Kategorie turniejowe:

  • Stroke play brutto – kobiety
  • Stableford netto – HCP do 18,0 kobiety
  • Stableford netto – HCP 18,1 – 25,0 kobiety
  • Stableford netto – HCP 25,1 – 32,0 kobiety
  • Stroke play brutto – mężczyźni
  • Stableford netto – HCP do 12,0 mężczyźni
  • Stableford netto – HCP 12,1 – 20,0 mężczyźni
  • Stableford netto – HCP 20,1 – 32,0 mężczyźni

Puchary oraz nagrody od Partnerów Polish Classic otrzymają golfiści, którzy zajmą pierwsze 3 miejsca we wszystkich kategoriach. Zwycięzcy otrzymają: kwalifikację do finału, 2 x greeen fee na zagranicznym neutralnym polu golfowym, na którym rozegrany zostanie finał Polish Classic i 1 nocleg w pokoju 2 osobowym.

Dodatkowo na wszystkich turniejach nie zabraknie oczywiście dołków konkursowych z nagrodami.

Polish Classic © 2024